pa

022Jesienna odsłona odsłona Stand up-u w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce odbyła się 19 października 2018. Na "Scenie w Mozaikarni " wystąpili znani już hajnowskiej publiczności stand-uperzy z Białgostoku oraz nowy komik z Warszawy.

Jako pierwszy zaprezentował się Hajnowianin Maciej Snitkowski- w podwójnej roli- prowadzącego oraz komika. Po nim żarty na temat uroków życia w małej miejscowości i Warszawie, kłótliwej dziewczynie i wszechwiedzącym ojcu zaprezentował Daniel Midas. Na zakończenie zaś nowym materiałem bawił publiczność Mieszko Minkiewicz. To stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem o bogatym dorobku i licznymi nagrodami oraz gość wielu stacji telewizyjnych. Publiczność licznie zgromadzona w Klubie Mozaikarnia żywo reagowała na komików salwami śmiechu. Na koniec nagrodziła ich też gromkimi brawami.

Pozostaje nam zaprosić wszystkich na kolejny a zarazem ostatni jesienny stand-up w Mozaikarni już 16 listopada 2018.

Zrealizowano dzięki dotacji Urzędu Miasta Hajnówka w ramach projektu "Przygraniczny Alians Etniczny"