lis

09Kolejna, wyczekiwana odsłona stand up-u w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce już za nami. 20 listopada 2019 na "Scenie w Mozaikarni " wypełnionej po brzegi publicznością po raz kolejny gościliśmy: Paulinę Potocką i Magdę Kubicką. Oprawę muzyczną zapewnił białoruski rock.

Paulina Potockama wyjątkowy, specyficzny żart. A jej ulubione słowo brzmi: spokojnie. Zaś ulubiona piosenka: "Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech".  Jak sama mówi „generalnie chodzi tylko o bezpośpiech-rytm życia inny niż szybki”. Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TVP Rozrywka, TVP2 oraz Comedy Central Polska. Razem z Łukaszem Kozłowskim prowadzi w Białymstoku własną scenę stand-upową "Potocka&Kozłowski prezentują". Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł "Królowej Łgarzy" na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni.

Magda Kubicka komiczka od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu. Umiejętnie zaangażowała w swój występ publiczność, wchodząc w liczne interakcje. Zwyciężczyni największego w Polsce festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL.

Przed nami jeszcze jedna ostatnia odsłona Stand-upu w Muzeum- tym razem męska. Zapraszamy 13 XII 2019!

Zrealizowano dzięki dotacji Urzędu Miasta Hajnówka w ramach projektu "Przygraniczny Alians Etniczny"